Сила в правде

Навигация

ТОП-5 тварин, які живуть після смерті (відео)

ТОП-5 тварин, які живуть після смерті (відео)
в Без рубрики/Новости

У світі є велика кількість тварин, які дуже небезпечні для людини, тому їх потрібно остерігатися. Деякі з них небезпечні для нас з вами навіть після своєї смерті.

Телеканал National Geographic Channel у своїй постійній рубриці «Wild HD» виділив п’ятірку найнебезпечніших звірів, які живуть навіть після своєї смерті, інформує видання «Народна Правда».

1. Змії. Вони мешкають на всіх континентах, крім Антарктиди та декількох великих островів, таких як Ірландія та Нова Зеландія, а також безлічі дрібних островів в Атлантичному океані та центральній частині Тихого океану. Деякі змії отруйні, але неотруйні представлені великою кількістю видів.

2. Восьминоги. Вони є найбільш відомими представниками головоногих молюсків. Деякі представники цього підряду та всі види другого підряду Cirrina — пелагічні тварини, що живуть у товщі води, причому багато хто з них зустрічаються тільки на великих глибинах.

3. Кальмари. Ці тварини зазвичай мають розміри 0,25-0,5 м, але гігантські кальмари роду Architeuthis можуть досягати 16.5 метрів (рахуючи щупальця) та є найбільшими безхребетними.

4. Таргани. На даний момент відомо більше 7570 видів тараканових, включаючи більш 4640 видів власне тарганів.

5. Самки плодових мушок. Вони зазвичай дзижчать навколо фруктових дерев. У науці вони користуються великою популярністю, тому що у них всього 8 хромосом, а не 46, як у людей. Вони дуже дрібні та як правило використовуються для досліджень функціонування генів.

Раніше ми повідомляли, що британських кінематографістів здивувала кількість тварин у зоні відчуження. Зазначається, що працівники британської кінокомпанії “Living Planet Productions” вже другий рік поспіль відвідують зону відчуження.

Нагадаємо, в Україні штрафи за вбивство тварин зросли у чотири рази. Одним з перших постраждав киянин, який знущався над кішкою. Він отримав максимально суворе покарання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Последние Без рубрики

Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: